KFC Vrasene

Voorbereiding 2020-2021

Donderdag 16-07-20   Training 19:30  
Zaterdag 18-07-20   Training 10:30  
           
Dinsdag 21-07-20   Training 10:30  
Donderdag 23-07-20   Training 19:30  
Zaterdag 25-07-20 VR KFC Vrasene - VK Tielrode GEANNULEERD 19:30  
           
Dinsdag 28-07-20   Training 19:30  
Donderdag 30-07-20   Training 19:30  
Zaterdag 01-08-20   Beloften- Lebbeke GEANNULEERD 16:00  
Zaterdag 01-08-20 VR KAV Dendermonde - KFC Vrasene GEANNULEERD 19:30  
           
Dinsdag 04-08-20   Training 19:30  
Woensdag 05-08-20 VR KFC Vrasene - Lembeke GEANNULEERD + training 19:30  
Vrijdag 07-08-20   Training 19:30  
Zaterdag 08-08-20 VR Beloften - SK Berlare GEANNULEERD 16:00  
Zaterdag 08-08-20 VR KFC Vrasene - SKL Doorslaar GEANNULEERD 19:30  
           
Dinsdag 11-08-20   Training 19:30  
Donderdag 13-08-20   Training 19:30  
           
Dinsdag 18-08-20   Training 19:30  
Donderdag 20-08-20  VR KFC Vrasene - Lebbbeke 20:00  
Vrijdag 21-08-20   Training 19:30  
Zondag 22-08-20 VR KFC Vrasene - Heikant Berlaar 19:30  
           
Dinsdag 25-08-20   Training 19:30  
Donderdag 27-08-20  VR Beloften - FC Bosdam + Training 19:30  
Vrijdag 28-08-20   Training 19:30  
Zaterdag 29-08-20 VR Lembeke - KFC Vrasene 18:00  
           
Dinsdag 01-09-20   Training 19:30  
Donderdag 03-09-20  VR Merendree - KFC Vrasene 20:00  
Vrijdag 04-09-20   Training 19:30  
Zaterdag 05-09-20 VR Beloften - Lebbeke 17:00  
Zaterdag 05-09-20 VR KFC Vrasene - Doorslaar 19:30  
           
Dinsdag 08-09-20   Training 19:30  
Donderdeg 10-09-20   Training 19:30  
Vrijdag 11-09-20   Training (selectie A-kern) 19:00  
Vrijdag 11-09-20 COMP Beloften - Melsele 20:00  
Zaterdag 12-09-20 COMP Sinaai - KFC Vrasene 19:30  

Vorige wedstrijd

Zondag 1 mei 2022 om 15:00
Competitie

SV Zaffelare

4 - 3

wedstrijdverslag


KFC Vrasene

Klassement

# Team G PTN
1 Yellow Blue Beveren 30 65
2 HRS Haasdonk 30 58
3 KFC Heikant Zele 30 57
4 Voetbalclubs Sint-Gillis 30 57
5 KSK Kieldrecht 30 56
6 SV Zaffelare 30 54
7 KFC Vrasene 30 48
8 FC Juventus Schoonaarde 30 47
9 KSVE Bazel 30 43
10 FC Dynamo Klein-Gent Beervelde 30 34
11 KFCH Sinaai 30 32
12 JV Kruibeke 30 28
13 Sparta Waasmunster 30 28
14 KSK Kallo 30 24
15 Rangers Opdorp 30 24
16 VJ Baardegem 30 18

double pass 2 stars