KFC Vrasene - SK Denderhoutem 1-0
- Details
- Categorie: Laatste nieuws
- Gepubliceerd: zondag 09 maart 2025 19:55
- Geschreven door Bert De Rop
KFC Vrasene heeft dit weekend een uitstekende zaak gedaan om het behoud in eerste provinciale veilig te stellen. Het won met 1-0 van SK Denderhoutem en legt daarmee het degradatiespook het zwijgen op.
Het waren echter wel de bezoekers die het best aan de partij begonnen. Voor het eerste echte gevaar was het wachten tot de 18’. Na een hoekschop viel de bal in de voeten van Ndikumana, maar Temmerman bracht redding. 2’ later haalde Claeys uit met een afstandsschot, maar de bal spatte uiteen op de dwarsligger.
De eerste helft was voor de bezoekers, in de tweede helft kon Vrasene het touw naar zich toe trekken. In de 59’ had Laacheri een prima actie en voorzet in huis, waarna de net ingevallen De Saeger met zijn eerste baltoets de 1-0 in doel kon leggen. Vrasene behield het overwicht, maar echte grote kansen kwamen er niet meer. Ook achteraan bleef iedereen bij de les waardoor Vrasene de verhoopte drie punten kon thuishouden.
Volgend weekend trekken we naar het veld van KSV Sottegem, supporters op post!
Doelpunten : 59’ De Saegher (1-0)